Şadan Ağabey'i kaybettik

11 March 2015, Okunma Sayısı: 1791

Fenerbahçe'mizin Şadan Ağabey'i, muhterem büyüğümüz Şadan Kalkavan'ı kaybetmenin acısını yaşıyorum. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine, camiamıza ve sevenlerine başsağlığı dilerim.

11 March 2015

Diğer Haberler

Kupa Sahibini Buldu !

Kupa Sahibini Buldu !

4. Futbol Sevdalıları Halı Saha Turnuvası'nda kupa sahibini buldu.  Güngören  ve Kral Biziz takımları arasında  kıran kırana geçen karşılaşma da gülen taraf son iki senenin şampiyonu
Devamı...
YORUMSUZ !

YORUMSUZ !

Birinin adamı olmak başarının düşmanıdır Hazır yeri gelmişken Lube Ayar'ın bir süreden beri Twitter benzeri ortamlarda bize yönelttiği suçlamalara da yanıt verelim.Lube Ayar, özellikle "yeraltı dünyasına"
Devamı...
BU SEVDA ASLA BİTMEZ

BU SEVDA ASLA BİTMEZ

BÜYÜK FENERBAHÇE CAMİASI; Öncelikle içine girmiş bulunduğumuz mübarek Ramazan ayının tüm İslam âlemine hayırlı olmasını dilerim. Haftalardır olanı biteni şaşkınlık ve hayretle takip
Devamı...

Tüm Haberler

Tahir Kıran Kimdir?

Tahir Kıran 26.3.1967 tarihinde İstanbul Fatih’te doğdu. Birinci ve ikinci sınıfı Şişli Terakki İlkokulunda okudu. Daha sonra Şair Nedim İlköğretim Okulu’nda ilköğrenimini tamamladı. Ortakokul’u Tarhan Koleji’nde okudu. Kabataş Erkek Lisesi, Yıldız Koleji, Denizcilik Su Ürünleri Meslek Lisesi’yle birlikte öğrenimini tamamladı.
devamı...

Üyelik

Şifre Hatırlatma

Anasayfa | Hakkında | Soru/Cevap | Fotoğraflar | Videolar | Turnuva