Kupa Sahibini Buldu !

2 November 2011, Okunma Sayısı: 3803

4. Futbol Sevdalıları Halı Saha Turnuvası'nda kupa sahibini buldu. 

Güngören  ve Kral Biziz takımları arasında  kıran kırana geçen karşılaşma da gülen taraf son iki senenin şampiyonu Güngören oldu.

5-1 Güngören'in üstünlüğüyle biten karşılaşmadan sonra, futbolcular madalya ve kupalarını Sayın Affan Keçeci'den, para ödülünü ise Sayın Tahir Kıran'dan aldılar.

Tahir Kıran tarafından, katılımcılardan herhangi bir ücret alınmadan organize edilen halı saha turnuvamızda seneye sizleri de aramızda görmek isteriz.

5. Futbol Sevdalıları turnuvasında görüşmek üzere.

2 November 2011

Diğer Haberler

YORUMSUZ !

YORUMSUZ !

Birinin adamı olmak başarının düşmanıdır Hazır yeri gelmişken Lube Ayar'ın bir süreden beri Twitter benzeri ortamlarda bize yönelttiği suçlamalara da yanıt verelim.Lube Ayar, özellikle "yeraltı dünyasına"
Devamı...
BU SEVDA ASLA BİTMEZ

BU SEVDA ASLA BİTMEZ

BÜYÜK FENERBAHÇE CAMİASI; Öncelikle içine girmiş bulunduğumuz mübarek Ramazan ayının tüm İslam âlemine hayırlı olmasını dilerim. Haftalardır olanı biteni şaşkınlık ve hayretle takip
Devamı...
Güngören Şampiyon !

Güngören Şampiyon !

3. Futbol Sevdalılarında kupa sahibini buldu. Kıran kırana geçen karşılaşma son 10 dakikaya kadar 2-2 beraberlikle devam etti. 10 dakika içerisine iki gol sığdırmayı bilen Güngören takımı bu sene de büyük
Devamı...

Tüm Haberler

Tahir Kıran Kimdir?

Tahir Kıran 26.3.1967 tarihinde İstanbul Fatih’te doğdu. Birinci ve ikinci sınıfı Şişli Terakki İlkokulunda okudu. Daha sonra Şair Nedim İlköğretim Okulu’nda ilköğrenimini tamamladı. Ortakokul’u Tarhan Koleji’nde okudu. Kabataş Erkek Lisesi, Yıldız Koleji, Denizcilik Su Ürünleri Meslek Lisesi’yle birlikte öğrenimini tamamladı.
devamı...

Üyelik

Şifre Hatırlatma

Anasayfa | Hakkında | Soru/Cevap | Fotoğraflar | Videolar | Turnuva